XII Finałowe Regaty Grand Prix Jeziora Powidzkiego

26 sierpnia 2023r. w Przybrodzinie odbyły się XII Finałowe Regaty Grand Prix Jeziora Powidzkiego. Wydarzenie zorganizował Bar Kotwica.
Podczas tegorocznej edycji prowadzona była również zbiórka pieniędzy dla Jasia na leczenie i rehabilitację, w ramach inicjatywy Żeglarze Dzieciom.

Wyniki Finałowych Regat Grand Prix Jeziora Powidzkiego:

Klasa Open

1.Burak – Bartosz Bednarek, Anna Bednarek, Joanna Bednarek, Tomasz Bednarek
2.Szopeneria POL 466 -Michał Smuszkiewicz, Marcin Piątek, Miron Bleja
3.Preste 18 004 – Norbert Nowacki, Andrzej Synowiec
4.Preste 18 005 – Robert Sobociński, Sławomir Kodrzycki
5.Flipper – Sławomir Blaszka, Piotr Maliński, Olga Bystrzycka
6.505 – Jerzy Plewa, Dominika Zielińska
7.Preste 18 – Jakub Teuschner
8.POL 135 Ślesin – Mateusz Janczewski, Kacper Gębicki, Szymon Wróbel

Klasa Trias

1.Amigo – Piotr Roszkiewicz, Piotr Lenart, Marcelina Roszkiewicz
2.Windbraut- Paweł Brona, Sylwia Brona, Zofia Łopatka, Wojciech Kujawa
3.Luźne Wanty – Marcin Wroblewski, Bartłomiej Szczepański , Łukasz Muciok
4.G128 – Paweł Grzeszczyk, Martyna Grzeszczy
5.Moana – Piotr Kuchciński, Dagny Styczyńska – Kuchcińska, Ksawery Styczyński – Kuchciński

Klasa Katamaran

1.Inter 20 – Marcin Pinczyński, Robert Rogowski
2.Taipan – Jakub Drygas, Kamila Talkowska
3.Mad Max – Dominika Wróblewska, Katarzyna Pinczyńska

Klasa Czarter

1.Phobos – Marek Osuch, Wiktoria Osuch, Łucja Osuch, Agnieszka Osuch
2.Ciacho – Zbigniew Biesek, Michalina Tar, Wojtek Wawrzyniak, Tosia Tar

Klasa T3

1.Black & White – Mirosław Sztuba, Roman Dybek, Krzysztof Palacz, Tomasz Braczyński
2.Neja & Rychu – Emil Derda, Jędrzej Pietrowicz, Jacek Kasprzyk, Szymon Grzywiński, Sebastian Rulak, Jean Francois Camiere
3.Focus 750 – Mariusz Wiśniewski, Dawid Lester, Damian Mądry
4.Tańcząca z falami – Mirosław Czech, Beata Czech, Mateusz Czech, Bruno Czech
5.Macan – Tomasz Grzegorek, Joanna Suszek, Anna Kubas, Dawid Kubas
6.Tais – Antoni Owczarzak, Andrzej Owczarzak, Andrzej Krysiak
7.Megalomaniac – Krzysztof Rzepka, Radosław Maciejak, Anna Sabok – Rzepka

Klasa T2

1.Szara POL 0113- Tomasz Feret, Maciej Reck, Oliwia Feret
2.Pani Gertruda – Maciej Jaskuła, Andrzej Smykowski
3.Harvest Moon – Bartosz Pszeniczka, Dorota Budziak, Paweł Pawlicki
4.Biała Dama – Marysia Gaca, Tomasz Gaca
5.Rafa 2 Szopenieria – Marcin Macioszek, Leszek Macioszek, Adam Macioszek
6.Rauschling – Ryszard Derda, Jakub Drewniacki, Kacper Rajzner, Piotr Kanafa
7.Pomarańcza – Joanna Wroblewska, Agnieszka Hoppe, Agata Sielimowicz, Karolina Michalska

Klasa T1

1.Kanaro – Robert Pona, Kamilla Pona
2.POL 7 20 – Wojciech Maćkowiak, Robert Śledzik, Paweł Koc
3.Grom – Leszek Woliński, Anna Zarzycka
4.Atka – Krzysztof Ziaja, Tymon Ziaja, Marcin Szumiński, Włodek Zarzycki
5.Conger – Mieczysław Korzeniowski, Antoni Szytniewski
6.Odyseja – Piotr Walczuk, Miłosz Walczuk
7.Omega 1949 – Bartosz Cerkaski, Arkadiusz Patyk
8.Pico Plus – Jacek Fąfara, Artur Trzebiński
9.Samsara – Dariusz Struś, Iwona Droździak, Ewa Kulik
10.Ryoszet 5 – Wojciech Antczak, Hanna Antczak
11.Rykoszet 6 – Tomasz Dolata, Roman Grzybowski

 

Fot.: Jezioro Powidzkie

 

Dodaj komentarz

Skip to content