Zapraszamy na największe sportowe wydarzenie sezonu!
Gmina Powidz oraz Polski Związek Piłki Siatkowej po raz drugi połączą siły, by zorganizować MISTRZOSTWA POLSKI Grand Prix w siatkówce plażowej mężczyzn.
Rozgrywki odbędą się na kompleksie boisk do sportów plażowych w Przybrodzinie.
Na czterech boiskach zostaną rozegrane mecze 12 drużyn czołowych polskich siatkarzy plażowych.
Czeka nas świetna zabawa, z muzyką oraz niesamowite siatkarskie emocje i gra na najwyższym poziomie. Być może będziemy obserwować na boisku przyszłego Mistrza Polski tego sezonu!
Wydarzenie rozegra się w otoczeniu malowniczego Jeziora Powidzkiego – najczystszego w całej Wielkopolsce!
Kibice, Miłośnicy siatkówki oraz plażowania, nie może Was zabraknąć! Obecność obowiązkowa!
Organizatorzy główni: Gmina Powidz, Polski Związek Piłki Siatkowej
Partnerzy: Klub Sportowy Siatkarski Powidz, Dom Kultury w Powidzu, OSP Powidz, Powidzki Ośrodek Sportu i Rekreacji, Powiatowy Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Słupcy
Sponsorzy: Przempol Ostrowite, Kamena Polanowo-Zdroje, Jadło w plenerze, Restauracja & Pizzeria nad jeziorem
Patroni medialni: Echo Słupcy, Kurier Słupecki, Radio Warta, Twoja Słupca

