Za nami 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Tegoroczny 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy był pełen atrakcji.

W sobotę 27 stycznia br. po raz pierwszy rozegrany został Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Szefa Powidzkiego Sztabu WOŚP, w którym udział wzięło 7 drużyn:
– Bobry (The Beavers) – USA.

Zwycięzcą Turnieju został Powidzki Team, pokonując w finale Fajterki Września. Trzecie miejsce wywalczyły Seniorki Słupca, czwartą pozycję zajęły Bobry. Mecze sędziował Dawid Barczak.
Podczas turnieju można było skosztować słodkości przygotowanych przez uczestniczki Turnieju oraz wziąć udział w licytacjach. Wydarzenie było zatem nie tylko okazją do sportowej rywalizacji, ale także do zasilenia konta WOŚP.

W niedzielę 28 stycznia 2024 br. miał miejsce 32. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wśród przygotowanych atrakcji znalazły się:
– rejsy po J. Powidzkim, którym towarzyszyło ognisko z kiełbaskami,
– morsowanie i biesiada z Libero Powidz,
– pierwsza pomoc z MDP i OSP Powidz,
– występy uczniów z ZSP Powidz,
– koncert Kapeli Powidz Band,
– poczęstunek od Kół Gospodyń Wiejskich z terenu Gminy Powidz.

Głównym punktem wydarzenia była Oficjalna Licytacja WOŚP, która odbyła się w Domu Kultury w Powidzu oraz online poprzez google meet.

Pragniemy serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym, bez których nie udałoby się przeprowadzić Finału: